US Mining Energy Efficiency Report Coming in August

Білий дім розпочав складання звіту про витрачання електроенергії майнінговими компаніями. Згідно з офіційними повідомленнями, він буде підготовлений до серпня.

У документі будуть надані рекомендації щодо політики щодо майнінгу, обґрунтовані з погляду енергоспоживання та викидів. Дослідники вивчать шум та забруднення навколишнього середовища у місцях майнінгу.

Повідомляється, що керівник дослідження вважає, що мирне співіснування PoW та PoS алгоритмів майнінгу в сучасному світі можливе. Причому, на думку Кости Самараса (Costa Samaras), PoW багато в чому безпечніший, ніж PoS-алгоритм.

Подивимося, які дані будуть використані при складанні звіту та яким буде остаточний вердикт влади.

Ми стежитимемо за розвитком ситуації. Читайте наші новини та підписуйтесь на соцмережі. Ви також можете почати майнути криптовалюту, користуючись цим сервісом – Hive OS.

CoinShark не несе відповідальності за зміст, точність, якість, рекламу, продукти або будь-який інший контент, розміщений на сайті. Ця стаття носить інформаційний характер, підготовлена ​​на основі матеріалів та інформації з відкритих джерел. Криптовалюта - актив з високим ризиком, вкладення у неї можуть призвести до збитків. Перш ніж робити будь-які дії, читачі повинні провести власне дослідження.